Zbavte sa elektromagnetického žiarenia pomocou kúsku kamienka

Minerály, horniny a drahokamy, dokážu s našim telom urobiť ozajstné divy. Existuje mnoho ľudí, ktorí týmto „babským“ receptom neveria. Sila hornín, je však bežne využívaná aj v tradičnej medicíne. Vezmime si napríklad takú magnetickú rezonanciu. Tá funguje práve vďaka silným magnetom.

růženín
 
Ak chcete svoju domácnosť, alebo akékoľvek prostredie, doslova vyčistiť od elektromagnetického žiarenia, či zaobstarajte si ruženín. Ide o drahokamovú odrodu kremeňa, ktorá bola využívaná v ľudovom liečiteľstve už stovky rokov dozadu. V minulosti bol ruženín považovaný za  kameň lásky. V modernej dobe si však taktiež našiel svoje uplatnenie, a to ako čistička vzduchu.
 
Tento kremeň do seba dokáže nasať veľkú časť spomínaného elektromagnetického žiarenia. Ak potrebujete rukolapný dôkaz, skúste ho umiestniť vedľa televízora, či počítača. Pred tým, si ho však dofoťte. Ak sa na kameň pozriete o niekoľko mesiacov, uvidíte, že zmenil farbu. Tmavé miesta, ktoré sa na ňom objavia, sú práve zachytené škodlivé látky. Aj preto je potrebné kameň pravidelne čistiť. existuje viacero spôsobov. Môžete ho ponoriť do studenej vody, aspoň na deň, či dva a následne umiestniť na slnečné miesto. tam sa takpovediac dobije. Druhým spôsobom je varenie v horúcej vode. Pokiaľ však nedodržíte ten správny čas a teplotu, môže sa ľahko stať, že kameň praskne.
 
V prípade ruženínu je vhodný práve prvý spomínaný spôsob, teda nabíjanie na slnku. Neumiestňujte ho však na priame slnečné lúče. Ak by sa príliš nahrial, mohol by prasknúť. Ideálny je polotieň, alebo kratšia doba na slnku.
 
šperk

Ruženín pôsobí celkovo ako silný čistič. Ak ho budete nosiť na krku, či ako súčasť iného šperku, dokáže váš organizmus rovnako vyčistiť od škodlivých látok. Kamene a je jedno o akom druhu hovoríme, nikdy neumiestňujte v bezprostrednej blízkosti miesta, kde spíte. Existujú samozrejme i druhy, ktoré majú účinky na náš spánok, alebo celkové upokojenie. Pokiaľ však nepatríte k odborníkom v tejto oblasti, neodborným zaobchádzaním s týmito zázrakmi prírody, si môžete i uškodiť.