Vylepšite svoje obľúbené miesto

Myslíte si, že máte svoju obľúbenú časť domu alebo bytu? Pre mňa to bolo vždy veľmi ťažké povedať, pretože som svoj byt nadovšetko milovala. Bolo pre mňa dôležité, aby som jednoducho verila v to, že existuje jedno miesto v mojom byte, ktoré milujem viac, ako tie ostatné, ale bolo to pre mňa, ako keby ste mali povedať, ktoré z vašich detí milujete viac. Viem však povedať jednu vec. A to, kde som trávila najradšej čas. Myslím si, že pozeraním sa vonku, opretá o balkónové zábradlie a dýchanie čerstvého vzduchu. To bolo pre mňa niečo, čo bol obraz relaxu. Myslím, že to by sa dalo označiť aj za moje obľúbené miesto.

balkony

Uvedomte si, ktoré miesto to je a vylepšite ho!
Preto som sa rozhodla, že sa nebudem pozerať len na to, ako vyzerajú ľudia, ale aj na to, ako vyzerá táto moja úžasná oáza. Veď sa nemôžem predsa len uspokojiť s tým, že si ju poriadim a poutieram všetko, čo je na nej špinavé, no nie? Práve preto musím myslieť dopredu. Vtedy zistím, že sa to naozaj dá a že to bude všetko fajn. Čo najlepšie vylepší vašu oázu? Máte na to nejaké dobré tipy?

balkonky

Na internete nájdete skutočne čokoľvek
A napríklad aj to, ako toto miesto v dome vylepšiť. Ide iba o to, ako sa na to pozriete. Ak si myslíte, že pre vás bude jednoduchšie skúsiť niečo iné, ako som skúšala ja, je to iba na vás. Pre mňa však boli najlepším doplnkom kvety a podobné veci. Jednoducho som potrebovala romantiku, nebudem vám klamať. Takže je to už ďalej iba na vás. Nemyslite si, že je na tom niečo zlé, práve naopak. Uvidíte, že sa vám to bude páčiť tak, ako sa to páčilo a stále páči mne. Ešte som k tomu prihodila miesto na sedenie a bola som si na istom. Na druhej strane, budúci týždeň možno vyskúšam niečo úplne iné. Prečo nie? Takže je to už iba na vás, čo si vyberiete a čo pre vás bude to najlepšie, čo ste kedy videli. Poďte na to a skúste vylepšiť svoje obľúbené miesto.