Verte svojmu inštinktu

Vždy som mala slabosť na peknú manikúru. Myslela som si, že v mojom živote nie je nič dôležitejšie, ako mať pekné, upravené a dokonalé ruky. Dosť som si však na tom aj zakladala. Mám pocit, že už od puberty som nakupovala rôzne laky a snažila som sa, aby som vyzerala úplne dokonale. Je to normálne? Pre niekoho možno vôbec nie. No mne na tom nezáležalo. Bola som spokojná iba vtedy, keď mali moje prsty farbu. Človek by si myslel, že každý má nejakú takúto úchylku a verte tomu, že je to pravda. Takže by ma určite nemal nikto odsudzovať.

akrylové nehty

PROBLÉMOM VŠAK BOLO, ŽE SOM NEVEDELA NÁJSŤ TÚ SPRÁVNU

Aj keď som skúšala rôzne laky a dokonca aj rôzne druhy manikúry, nikdy som nebola celkom spokojná. Neviem prečo, ale jednoducho som sa nemohla skoncentrovať a spojiť ani s jednou z nich. Či už to bol obyčajný lak, či už to bola gélová manikúra, alebo gél lak. Ani jedno mi celkom nevyhovovalo. Nebudem klamať, bola som z toho dosť smutná a po čase dokonca aj kvalitne zúfalá. Jednoducho som potrebovala, aby bola manikúra iba o mne a o nikom inom. Ale nevedela som, ako by som to mohla dosiahnuť.

NEVZDÁVALA SOM SA VŠAK A CHCELA SOM NÁJSŤ TAKÚ, KTORÚ BUDEM MILOVAŤ

barevné nehty

Nakoniec som už aj prestala dúfať, len som tak bezhlavo skúšala, čo by bolo fajn. Ale keď som už prestala hľadať, našla som takú, čo ma totálne prevalcovala. Boli to akrylové nechty, ktoré mi učarovali tak veľmi, že som vedela, že iné už hľadať ani nebudem. Bola som nadšená, pretože držali a vyzerali presne takisto, ako som chcela, aby vyzerali. Boli lesklé, no zároveň boli obrazom prirodzenosti a to bolo niečo, čo som skutočne vedela oceniť. Veď kto by už len chcel, aby jeho manikúra vyzerala neprirodzene? Toto je moja jednoznačná voľba aj na ďalšie dni a mesiace. A podľa mňa bude vyhovovať aj všetkým ostatným mojim známym. Neviem sa dočkať, kedy im to poviem.