Skvelá zľava na bycikel značky Olpran!

Je mnoho ľudí, ktorých chodiť na bicykli baví i dnes, v dnešnej dobe, kedy sú cesty preplnené automobilmi. Bicykel je praktický spôsob, ako sa rýchlym a zdravým spôsobom bez nervov a čakania v zápche dostaneme tam, kde potrebujeme. Alebo ho môžeme využiť v čase voľna, na oddychovú cyklistiky po prírode. Prejsť sa vo večerných hodinách okolo jazera je skvelým, napätie uvoľnujúcim zážitkom a odporúčam ho i Vám.
skoky na kole
Lenže bicyklistika má aj svoje mínus a to hlavne v tom, že si musíme vybrať správny bicykel, ktorý sa len tak nepokazí, ako žiaľ býva zvykom. Takisto musíme rátať s tým, že ho budeme musieť udržiavať a sem-tam vymeniť koleso, zalepiť defekt a podobne. Ale pokiaľ máte labilný a nekvalitný bicykel, tak je to nekonečný boj s opravami a nočná mora.
Lenže aktuálne pomocou e-shopov nájdeme produkt za naozaj férovú cenu. Ide o bicykel:
Olpran Atlantis
Z pôvodnej ceny 405 Euro je aktuálne zlacnený na 230 Euro! Pritom sa jedná o kvalitu, vhodnú aj do terénu. Ako vieme, Olpran je odjakživa známy výrobca bicyklov a ich výrobky nebývajú zrovna lacné.
západ slunce
Tento model Atlantis má priemer kolies až 28″ a dostaneme ho kúpiť v elegantnej modrej, či bielej farbe. Skvelou funkciou je jeho predná odpružená vidlica, teda do je ideálny do kopcovitého a nerovného terénu, nemusíte sa báť výjsť s ním do horského prostredia a do prírody. Je však vhodný i na cyklotrasy. Navyše má až 21 prevodov rýchlostí! Takže vhodný prevod nájdete do každého terénu, v ktorom sa budete momentálne nachádzať. Za zmienku určite stojí jeho hrubý, kvalitný a odolný oceľový rám.
Pomocou internetu a e-shopov nájdeme množstvo nových vecí i za skvelú cenu. Internet nám dáva tú najširšiu možnosť výberu. Tento produkt je momentálne zaradený vo vychytávkach týždňa, takže ho nájdete pomerne ľahko, pokiaľ však ešte bude na sklade a otázne je, či ešte bude za takúto cenu.