Odosielanie bude jednoduchšie

Viete, ako správne zabaliť posielanú vec? Aké obálky sú vhodné? Obľúbenými typmi obálok sú práve bublinkové obálky. Avšak viete, čo všetko do nich môžete zabaliť a naopak, čo do nich nepatrí? Posielať v nich môžete oblečenie, faktúry alebo aj rôznu elektroniku. Bublinkové obálky disponujú vo vnútri ochrannými prostriedkami proti rozbitiu posielanej veci.

envelope-997009_640

Takto vaša posielaná vec bude naozaj v bezpečí. Existuje na trhu až jedenásť rôznych veľkostí bublinkových obálok. Najpoužívanejšie bublinkové obálky dú vo veľkosti a formáte A5 a formátu A4. Pri odosielaného predmetu však nezabudnite zohľadniť aj hrúbku tovaru, ktorý chcete do obálky vložiť. Bublinkové obálky nedisponujú krížovým dnom, ktoré by umožnilo zväčšiť veľkosť obálky. Vhodnú veľkosť vyberiete podľa jej vnútorného rozmeru a hrúbky predmetu, ktorý chcete odoslať. Navyše na trhu sa objavili aj bublinkové obálky s čiarovým kódom, ktoré sa nazývajú aj oxy obálky. Môžete tak veľmi jednoducho pomocou internetu využiť ľahkú evidenciu čohokoľvek, čo pošlete v Oxy obálke. Tieto obálky idú s dobou. Je doba internetu a zjednoduchšovania celkových databáz, realizácii a evidencie posielaného tovaru. Nikdy však do bublinkovej obálky nedávajte cennosti. Ak chcete poslať cennosti alebo bankovky, použite radšej bezpečnostnú obálku, kde budete mať naozaj istotu, že s obsahom obálky nikto nebude manipulovať, prípadne ju otvárať.

email-3249062_640

Ak sa vám prihodí problém, viete podať reklamáciu. To však u bublinkovej obálky naozaj neočakávajte, pretože to nie je možné. Do bublinkovej obálky sa taktiež neodporúča dávať ostré predmety ani ťažké predmety, či dokonca sklenené predmety. Ak chcete, aby váš odosielaný tovar nepremokol, čo by mohlo viesť k zničeniu odoslaného tovaru, odporúčam vám skôr zvoliť plastovú obálku, ktorá je vodeodolná a váš tovar ostane naozaj v bezpečí.