Hairplus od Facedermy

Tvár je časť nášho tela, ktorej sa ženy venujú najviac. Vzhľadom na možnosť používania make-upu, sa niektoré dievčatá dokážu zmeniť v priebehu niekoľkých minút na nepoznanie. Plné pery, výrazne oči a upravené obočie patrí medzi najzákladnejšie parametre vzhľadu. Plastické zákroky sú často drahé, bolestivé a niekedy výsledný efekt nemusí byť podľa naších predstáv. Na trhu sa však nachádza kozmetika, ktorá vám vykúzli rozprávkovo dlhé mihalnice, plnšie pery a krásne obočie bez ihly a v pohodlí domova. Ide o značku Facederma, ktorej overené recenzie môžete nájsť kdekoľvek na internete. Aké produkty teda ponúkajú?

oko
 
Hairplus                                 Ak túžite po dlhých, prirodzených mihalniciach, sérum Hairplus na rast mihalnic a obočia je ako stvorené pre vás. Umelé mihalnice nevyzerajú prirodzene, kozmetičku musíte navštevovať pravidelne a lepidlo, ktorým sú umelé trsy prilepené ničí vaše riasy. Sérum si jednoducho len budete nanášať každé ráno na horné a dolné viečko, ku korienkom mihalníc. Za 4 až 8 týždňov uvidíte výrazný rozdiel a riasy budú už na pohľad výraznejšie, hustejšie a dlhšie. Ide skutočne o overený produkt s množstvom dobrých skúsenosti. Aj keď sa jeho cena pohybuje okolo 80€, sľúbený výsledok sa dostaví a vy budete spokojná.

obočí
 
Hairlip                                    Pokiaľ máte strach z ihiel a napichané, botoxové pery sa vám nepáčia, ďalším zázrakom od Facedermy je produkt Hairlip. Ide o zväčšovací balzam, ktorý vám vyhladí pery a dodá im plný, svieži vzhľad. Stačí aplikovať a počkať pár minút, kým začnete cítiť mierne pálenie. Ponúkaný je tiež v červenej farbe, vďaka čomu nebudete potrebovať ďalší rúž. V ponuke majú tiež ďalšie balzamy, ktoré síce nezväčšujú objem ale dodajú perám lesk a živý vzhľad. Čo je najlepšie pery stále pôsobia prirodzene. Aj keď efekt je krátkodobý a balzam musíte nanášať niekoľko krát za deň, efekt si určite všimne každý.