Zeler, cícer a morské ryby dokážu zvýšiť vašu potenciu

Niektoré potraviny môžu výrazne pomôcť vašej mužnosti, niektoré jej i naopak uškodiť. Ak chcete, aby ste boli výkonní do vysokého veku, mali by ste začať pravidelne konzumovať niektoré potraviny, ktoré sú v prípade kvalitnej erekcie a potencie obzvlášť dôležité.
Človek, ktorý krája lososa

Nenasýtené mastné kyseliny na celkové zdravie i mužskú potenciu

Ak sa chcete, i vo vyššom veku, vyhnúť problémom s potenciou, musíte sa o seba starať celkovo. To v preklade znamená, že musíte byť zdraví komplexne. Nenasýtené mastné kyseliny patria k látkam, ktoré naše telo bezvýhradne potrebuje, no zároveň si ich nedokáže vyrobiť samé. Preto ich musíme prijímať z potravy.
Ak sa chcete vyhnúť týmto „mužským“ problémom, mali by ste minimálne dvakrát do týždňa konzumovať morské ryby a plody. Napríklad také ustrice, navyše pôsobia ako afrodiziakum. Takže ak navyše budete pripravovať romantickú večeru, viete čo by malo byť hlavným chodom.
Muž sediaci pri stole pred tanierom s jedlom

Omega – 3 a omega – 6 nenasýtené mastné kyseliny sa nachádzajú aj v orechoch a semenách. Mali by ste jesť najmä mandle a vlašské orechy.
Stopkový zeler v kovovom sitku

Zelenina minimálne 5 krát denne !

Ďalšou dôležitou zložkou potravy je nepochybne zelenina. Úplným zázrakom je zeler. Môžete si ho dopriať varený alebo surový, stopkový, buľvový, či iba zelerovú vňať.
Podobne pozitívne účinky majú aj niektoré strukoviny. Napríklad cícer podporuje prekrvenie celého organizmu a taktiež intímnych partií. Pravidelne by ste si mali dopriať aj cesnak a čerstvý špenát. Zelená listová zelenina všetkého druhu, je taktiež veľmi prospešná.

Pamätajte na jednu vec. Ak chcete, aby vám zelenina skutočne pomohla so zlepšeniím erekcie, mali by ste ju jesť dennodenne, a to minimálne trikrát za deň. Číslo päť, ktoré sme spomenuli v podnadpise, je ideálna dávka pre dospelého človeka. Nemusíte sa obmedzovať v iných potravinách. Stačí si jednoducho navyknúť na to, že k porcii mäsa a zemiakov, si namiesto majonézy, doprajete šalát z čerstvej zeleniny.