Vyskúšajte tantrickú masáž v trojici

Vyskúšali ste tantrickú masáž a teraz premýšľate nad tým, či si ju zopakovať? S najväčšou pravdepodobnosťou neodoláte a čoskoro budete do salónu volať opäť. Pokiaľ už za sebou nejaké skúsenosti s touto masážou máte, mali by ste sa zamyslieť aj nad vyšším levelom. O by ste povedali na to, ak by vás namiesto jednej krásnej ženskej, masírovali hneď dve dámy?Tri ženy s čiernymi kučeravými vlasmi stoja vedľa seba.jpg

Pre silné povahy

Tantrická masáž Bratislava Tantra, pri ktorej ste masírovaní dvoma masérkami, nie je nič pre začiatočníkov. Ak budete nad touto formou masáže uvažovať, určite sa najprv objednajte na trošku menej dráždivú masáž. Na začiatok je vhodná klasická masáž. Po nej si môžete dopriať vyšší level v podobe body to body masáže. Tú v trojici absolvujte radšej, až po dvoch lekciách sebaovládania. Verte, že je to takto lepšie.

Mnohí páni si totiž myslia, že ak náhodou dôjde k malej „nehode“, tak sa nič strašné nestane. Veď si užijú, no a trošku hanby ešte nikoho nezabila. To však nie je najdôležitejšia vec. Problémom je najmä to, že si masáž neužijete. Zaplatíte si niekoľko stoviek za to, že budete dve hodiny ležať a trpieť. Lepšie povedané, dve hodiny, s najväčšou pravdepodobnosťou, ani nevydržíte.

To, že pri tantrickej masáži treba postupovať krôčik po krôčiku, je dôležité ešte z jedného hľadiska. Ak začnete masážami, ktoré patria do kategórie „pre pokročilých“, nebudete mať ako postupovať. Existuje veľké riziko, že vás to omrzí po dvoch – troch masážach a čo potom? Vrátite sa o niekoľko krokov späť? To naozaj nie je najlepší nápad. Začnite radšej pekne pomaličky, teda klasickou masážou a postupne pridávajte na otáčkach.Žena v ružovej erotickej košieľke leží na posteli.jpg

Viacero druhov

Tak, ako pri masáži s jednou masérkou, si môžete rôzne typy masáže, vybrať aj s dvoma masérkami. V preklade, môžu vás masírovať rukami, celým telom alebo inými – vzrušujúcejšími miestami na svojom tele. V tomto smere platí presne to, čo sme si opisovali v predošlých riadkoch. Začnite pomalšie a pomaličky postupujte o level vyššie a vyššie.