Od muža v znamení Kozorožca nečakajte vášnivého milenca!

Takí skrátka Kozorožci sú. Na povrch pôsobia chladne, no v ich vnútri tlie hlboká vášeň. A to najmä, ak sa zamilujú a stretnú tú pravú na celý život. Vtedy ide rozum bokom a stávajú sa z nich zanietení romantici. Ženy v nich môžu nájsť milujúceho manžela. Nie je však vášnivý ako napríklad Škorpión alebo Lev. Uznáva tradičnú rodinu a zaujme ho žena, ktorá má zmysel pre teplo domova.

zvěrokruh.jpg

Často je zahľadený sám do seba a tvrdohlavý. Milé ženy, tohto muža skrátka nezmeníte! To, čo má zaužívané, v tom rád zotrvá i po zbytok svojho života. Aj napriek tomu, že je o ňom známe, že nebude vášnivým milencom, v láske je prelietavý. A to i napriek tomu, že túži po klasickej rodine plnej detí a starostlivej žene. Nemôžeme to však uplatniť na všetkých Kozorožcov, pretože ich delíme na dva druhy, a to konzervatívneho a bohémskeho. Je vám snáď jasné, ktorý z nich bude ten verný a ktorý siahne i po inej žene ako tej, ktorú má doma.
Rád sa necháva obklopovať majetkom. Nie že by chcel ukázať, čo všetko má. Jednoducho má potrebu zabezpečiť seba a svoju budúcu rodinu. A preto v hojnom počte kupuje nehnuteľnosti, majetky, autá, sebe i svojej partnerke dopraje luxusné oblečenie a šperky. Aby tieto potreby naplnil, často nemá jeden, ale viacero príjmov.

polibek.jpg

Nikdy sa teda do manželstva nehrnie bez toho, aby si nebol istý, že svoju budúcu rodinu bude mať ako zabezpečiť. Nečudujte sa, ak vás bude žiadať, aby ste radšej ostali doma s deťmi, varili, prali, skrátka vykonávali všetky ženské práce a on vás na oplátku zabezpečí po finančnej stránke. Skrátka, to je on! Model tradičnej ženy stojacej pri sporáku je uňho zakorenení od malička.
Keď však spoznáte tohto muža, nájdete uňho skutočne vášnivého partnera, to sa musí uznať. Spoľahlivosť, zodpovednosť a trpezlivosť sú jeho vlastnosti, ktoré určite oceníte. Hoci budete mať pocit, že sa k nemu približujete veľmi pomaly a ťažko, nestrácajte odvahu! Keď sa vám otvorí, budete milo prekvapená a oceníte to, že to povedal len a len vám! Ak túžite po staromódnom mužovi s vycibreným správaním, v mužovi Kozorožcovi ho isto nájdete!