Dôležitosť ženských probiotík pre správne uchovanie pH

Probiotiká sú účinné látky pre každého, ženské probiotiká sú špeciálne vyvinuté prípravky, ktoré ochraňujú intímne partie žien a ktoré dokonale prispievajú k je ej psychickému a fyzickému zdraviu.

Ženská pošva je nesmierne citlivý orgán na zmenu pH, ku ktorému dochádza vplyvom rôznych ochorení, veku, predmenštruačnému syndrómu a mnohých iných typicky ženských problémov.

Správne by mala obsahovať okolo 50 rôznych druhov baktérií, ktoré sú nazývané správnymi. Ak dôjde náhle k zmene pH prostredia pomnožia sa nesprávne baktérie, ktoré vyvolajú zápal, svrbenie, výtoky a bolestivosť.

eroticism-4830684_640

Preto sa odporúča pravidelná konzumácia ženských probiotík vyvinutých špeciálne pre ženský organizmus, ktoré udržujú správne kyslé pH pomocou užitočných laktobacilov, ktoré produkujú telu prospešnú kyselinu mliečnu.

Aj mnohé prípravky na intímnu hygienu žien obsahujú prídavok kyseliny mliečnej za účelom obnovenia správneho pH.

Ponuka ženské probiotiká Vám prináša unikátne vyvinuté receptúry ženských probiotík, na ktorých kvalitu sa môžete rozhodne spoľahnúť.

Pomôžu Vám pri potlačení príznakov predmenštruačného syndrómu, zmiernia príznaky menopauzy, vylepšia sexuálne zdravie, pomôžu vytvoriť optimálnu fyzickú a psychickú kondíciu a sú vhodné aj pre ženy plánujúce tehotenstvo, počas ktorého je ženské telo mimoriadne náchylné na vaginálne infekcie.

stomach-5671356_640

Kyselina mliečna, ktorá je súčasťou prípravkou chráni aj nenarodený plod a vytvára optimálne podmienky pre jeho vývoj.

Užívaním probiotík si všeobecne posilnite imunitu, zlepší sa Vaše trávenie, ktoré úzko súvisí s častými migrénami u žien, zharmonizuje sa Vaša psychika a celkovo sa budete cítiť odolnejšie a lepšie.

Močové infekcie, ktoré sú časté u žien postupne vymiznú a zdravotný stav sa výrazne stabilizuje. Nie vždy je potrebné užívať antibiotiká, ženské probiotiká sú vhodnejšou a šetrnejšou formou prevencie a liečby vaginálnych problémov.