Darujte služby ako darček

Kupovaniu darčekov sa nevyhne asi nikto z nás. Vianoce, narodeniny, meniny, alebo výročia. Na každú z týchto príležitostí potrebujeme nejaký ten darček. Určite máte i vy vo svojom okolí osobu, pre ktorú máte problém nájsť ten správny predmet. Tento problém nastane asi najčastejšie pri otcoch, alebo manželoch, ktorí neholdujú špeciálnemu koníčku. Uznajte, že ponožky a bunda sa po istom čase stanú trošku neoriginálnymi. Skúste preto siahnuť po službách.
Na internete nájdete viacero stránok, ktoré ponúkajú rôzne kupóny na zľavu, alebo takzvaný voucher. Nevzťahujú sa však iba na víkendové pobyty, alebo návštevu divadla, či kina. Natrafíte aj na veľmi praktické možnosti.
 
bezpečnost

Milovníci áut
 
Prvou kategóriou sú kupóny ideálne pre všetkých majiteľov, alebo milovníkov áut. Ak máte teda vo svojom okolí človeka, ktorí nešportuje, nemaľuje neobľubuje kávu, či čaj a na oblečenie si veľmi nepotrpí, našli ste preňho ideálny darček. Najčastejšie natrafíte na služby, ako napríklad čistenie interiéru i exteriéru auta, výmenu pneumatík, geometriu, požičanie automobilu, tepovanie sedadiel, výmenu oleja, ošetrenie vonkajšieho laku, alebo vyčistenie všetkých filtrov aj katalyzátorov.
 
Pre kuchárov
 
Ak vaša mama, sestra, alebo kamarát radi varia. Na internete nájdete potešenie aj pre nich. Ako darček im môžete venovať kurz varenia, prípravy kávy, čaju, alebo kupón na nákup potravín v špecializovanej predajni.

kafe
 
IT maniaci
 
Pre fanúšikov počítačových technológií sa hodí napríklad kompletný servis notebooku, alebo počítača, alebo online kurzy zamerané na zvládnutie rôznych programov.
 
Pre ostatných
 
Starým rodičom môžete urobiť radosť službami zameranými na údržbu domu. Darovať im môžete voucher na vyčistenie komína aj s oficiálnym potvrdením, opravára, ktorý opraví všetko čo je potrebné, vytepovanie pohovky a kobercov, či vymaľovanie celého bytu.
Zaujímavé sú napríklad i rôzne kurzy cudzích jazykov. Niektoré stránky ponúkajú i kupóny na vypracovanie daňového priznania, či iného účtovníctva.