Ale ako si udržať tú nádheru na očiach čo najdlhšie?

Samozrejme starostlivosť o pleť vám neodpadne, ale čo sa týka líčenia stačí naozaj veľmi málo a budete vyzerať skvele. Napríklad len ľahký púder a šťavnatý rúž. Budete krásna od rána až do večera.
nalíčené oko
Väčšina kozmetičiek vám poradí, aby ste spali na chrbte. Vďaka tomu majú vaše oči voľnosť, mihálnice dlhšie vydržia a navyše tak predídete vráskam v očnom okolí.
V prvom rade treba povedať, že keď už sa rozhodnete pre umelé riasy, mali by ste si vybrať kvalitný salón krásy, kde si môžete byť isté, že používajú prípravky, ktoré vám neuškodia. Niekedy vám môžu pomôcť skúsenosti iných žien alebo kamarátok, ktoré už niekedy podobnú procedúru vyskúšali.

Vaša kozmetička by mala vedieť, ako sa správne starať o prípravky, ktoré používa pri predlžovaní rias. Tým zaistí svojim klientkám naozaj dlhodobý efekt. Asi najviac to platí pre lepidlá, ktoré sú najmenej odolná voči vysokým alebo naopak nízkym teplotám.

Stačí dodržať niekoľko dôležitých pravidiel:

vFľaštička s lepidlom by mala byť na tienistom a chladnom mieste. Tak zabránite jeho hustnutiu a strate dôležitých vlastností.
vNedovoľte, aby došlo k prehriatiu lepidla.
vPokiaľ ho dáte do chladničky, treba ho vytiahnuť hodinu pred tým, že ho budete používať.
upravené obočí
vPred jeho otvorením dôkladne pretrepte fľaštičku s obsahom.
vPrvú kvapku utrite do obrúska, k aplikácii použite až tú ďalšiu.
vPo každom použití dôkladne utrite hrdlo fľaštičky.

Niektoré dámy si potrpia aj na rôzne ozdoby v podobe kamienkov alebo trblietok, ktoré môžu na riasach vyzerať veľmi štýlovo. Záleží vždy na ponuke konkrétneho salónu.

Domáca aplikácia

V tomto prípade rozhodne nešetrite a vyberajte si naozaj kvalitné výrobky od osvedčených značiek. Vďaka tomu vám potom vydržia veľmi dlho, to platí aj o lepidlu a ďalších doplnkoch. Medzi osvedčené produkty patria napríklad tieto na stránke. Tu nájdete všetko, čo budete potrebovať a určite budete plne spokojné.