Rôzne druhy IBC kontajnerov nájdete v Schoeller Allibert

Široká ponuka IBC kontajnerov môže určite zaujímať množstvo spoločností a firiem, ktoré sa zaoberajú prepravou alebo manipuláciou tekutín a tekutého materiálu. Rôzne veľkosti a objemy i prevedenie rozdeľujú ponuku do viacerých druhov a typov prepravných nádob, ktoré môžu veľmi spoľahlivo a efektívne poslúžiť pri preprave či uskladnení nejedného tekutého nákladu. Viaceré získali aj ocenenia, ktoré svedčia o kvalite a dokonalom prevedení IBC od Schoeller Allibert. Firma sa venuje neustálym inováciám a zdokonaľovaniu svojich prepravných produktov, ktoré sa úspešne predávajú v mnohých krajinách. Rozhodne ide o moderné a efektívne prepravné nádoby, v rôznych rozmeroch a objemoch. Napríklad ibc kontajner 300l nájdete v ponuke tiež.

lodná preprava kontajnerov

Nádoby sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý umožňuje, aby sa dali tekutiny dobre prevážať, ale aj aby čo to vydržali v požadovanej kvalite, Takto sa dajú veľmi dobre a prakticky používať v potravinárskom alebo farmaceutickom priemysle, kde sú naozaj veľmi vysoké požiadavky na kvalitu, hygienickosť a nezávadnosť materiálov a celého obalu. Navyše by malo byť zabezpečené, aby si dané tekuté materiály uchovali svoje kvality a nepoškodili sa, teda nepokazili sa.

kontajnery

To všetko sa tu, samozrejme, uchováva a pokiaľ sa nejaká časť IBC kontajnera poškodí, je možné vymeniť náhradný diel pri mnohých modeloch, aby ste nemuseli vyradiť celý kontajner. Tieto výhody sú výborné pre dlhú životnosť a možnosť dlhého používanie daných prepravných nádob. Niektoré obalové IBC sa používali napríklad na pitnú vodu, ktorá vydržala vo vonkajších podmienkach veľmi dlho v dobrej kvalite. Teda značka sa rozhodne môže pochváliť vysokou kvalitou prevedenia, inováciami a spoľahlivými materiálmi, ktoré uchovajú tekutiny v požadovanej kvalite dlho. Rozhodne sa vám investícia s touto značkou IBC kontajnerov vráti.