Potrebujete krtkovanie? Nie? Možnože sa mýlite.

Čo je nové na Záhorí? Susedovi vytopilo byt. A prečo sa to stalo? Bola silná búrka? Záplavy? Ani jedno. Len sa jednoducho nedostatočne staral o svoje kanalizačné potrubia. Mastnota, vlasy, sem tam manželkina večera, všetko končilo v záchode alebo dreze. Odtoky sa postupne zanášali vrstvou špiny, až to kanalizácia nezvládla a všetka táto špina sa vyvalila naspäť. Susedova nepríjemná udalosť bude témou číslo jeden miestnych drbov ešte aspoň týždeň, čo však sused mohol ako prevenciu radšej urobiť, bolo zavolať AB-krtkovanie a nechať si kanalizáciu odborne prečistiť. Vyhol by sa tak škodám na majetku, dodatočným výdavkom na riešenie danej situácie a hlavne by sa neželane nestal centrom pozornosti malackého debatného krúžku. Pritom to nie je vôbec zložité, keďže krtkovanie Malacky zabezpečuje spoločnosť AB-krtkovanie za bezkonkurenčne najlepšie ceny.

KrtkovanieRýchlo, spoľahlivo a bez skrytých poplatkov. Kanalizačné potrubie, WC odtok, umývadlá a drezy, kanalizačné stúpačky alebo dažďové zvody vám preventívne vyčistia, skontrolujú a vyriešia akúkoľvek poruchu týkajúcu sa kanalizácie. Využívajú na to moderné technológie a postupy vrátane TV monitoringu, vysokotlakového či elektromechanického čistenia, frézovania, sanácie a trasovania potrubia.

Opravari

A čo je najlepšie, sú dostupní 24 hodín, takže ich môžete v prípade potreby zavolať aj o polnoci. Či už ste z Malaciek, Stupavy, Nitry alebo Bratislavy, celé západné Slovensko pokrýva práve AB-krtkovanie. Ak nie ste technicky zdatní alebo ste proste len žena, inštalatérske práce s pokojným svedomím nechajte na odborníkov. Nemusíte predsa vedieť všetko. AB-krtkovanie Malacky je tu pre to, aby vám ponúklo pomocnú ruku. Zamestnanci spoločnosti pristupujú k zákazníkom individuálnym, ľudským spôsobom, ale zároveň pri zachovaní vysokej miery profesionality.