Nechty ako od profesionálky

Určite ste už mali aspoň raz za život nalakované nechty. Upravené nechty by mali byť samozrejmosťou u každej ženy. A čoraz viac si to uvedomuje nejedná dáma. Dnes však nie je trendom lak na nechty, ale gél. V čom sú gélové nechty iné? Gélové nechty sú najmä odolnejšie a kvalitnejšie. Gél sa nanesie v hrubšej vrstve ako lak na nechty a nechá sa zatvrdnúť pomocou UV lampy. Vďaka tomu budú vaše nechty tvrdé a odolné aj pri ťažkej manuálnej práci. Gélové nechty nezničí ani umývanie riadu či práca v záhradke. Veľkou výhodou gélových nechtov je aj rozmanitosť ich prevedenia. Zvoliť si môžete rôzny tvar či dĺžku vďaka umelému napojeniu nechtov.

gélové nechty

Ale nie je to povinnosťou. Gélové nechty si môžete dať kľudne urobiť aj na svoje vlastné. Dokonca gél na prirodzené nechty chytá lepšie. Aké sú tipy na nechty? Posledné roky patrí prvenstvo ombré nechtom. Ide o princíp ako v prípade ombré vlasov. Tmavší základ prechádza do svetlejších koncov. Najčastejšie sa používa ružovkastý gél prechádzajúci postupne do bielej špičky nechtu. Báť sa nemusíte ani farebných gélových nechtov. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení, gélové nechty, ktoré môžu byť žiarivé a výrazné. Farebné nechty pozostávajúce z oranžovej, zelenej či fialovej sú hitom tohto leta.

gélové nechty

V lete by však u vás nemali chýbať ani biele nechty. Najmä v prípade že idete na dovolenku a vaše telo je krásne opálené. Medzi jednofarebné obľúbené gélové nechty takisto patria klasické čierne či červené. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale nič nikdy nepokazíte ani na spoločenské udalosti. Gélové nechty si môžete dať pohodlne urobiť v salóne, ale nemusíte nikam chodiť. Vďaka gélovej sade od d-nails.sk si môžete gélové nechty urobiť aj pohodlne doma. Na d-nails.sk nájdete aj rôzne kvalitné moderné gély na nechty, ktoré vám vyčaria dokonalé nechty.