K čomu sú šnúrky na krk

Pamätáte si ešte na doby, kedy ste chodili na základnú školu na obedy? Ja veľmi dobre a rada na to obdobie spomínam. Práve základná škola bola jedným z období, ktoré boli bezstarostné a krásne oproti tomu, čo prišlo potom. Šnúrku na krk som hlavne na základnej škole dosť používala. Na obedy sme si vždy museli nosiť čipy a pokiaľ sme ich stratili, bol to problém a obed sme väčšinou nedostali. Práve šnúrku na krk mi moja mamka zaobstarala preto, aby som čip nestrácala – a napriek tomu sa občas stalo, že sme museli zase kupovať nový a to už mamka bola naštvaná. Keby som bola rodičom na jej mieste, ani by som sa nedivila tomu, že je trochu naštvaná.

obed

Lenže ako dieťaťu mi to prišlo skôr strašne srandovne strácať veci a potom kupovať nové. V tej dobe som bola dieťa, neuvedomovala som si hodnotu peňazí. Ak aj vy máte problém so strácaním vecí, a trápi vás to, šnúrky na krk jednoznačne odporúčam. Sú flexibilné, môžete si ich kúpiť hneď niekoľko v mnohých farebných prevedeniach a zaručí vám to, že vec, ktorá na šnúrke na krk bude pripnutá, sa len tak nestratí, to mi verte. Účel to splní. A nemusí to byť práve na čipy na školské obedy. Vezmite si takú tú malú kapsulu na malé peniaze – tá sa na šnúrku dá v pohode pripnúť aj bez najmenšieho problému. Plno ľudí šnúrky berie ako obyčajnú vec.

obed

Ale vo výsledku je to vec, ktorá môže veľmi pomôcť človeku, ktorý stráca veci a snaží sa s tým prestať. Môže byť preto nielen vhodným drobným darčekom pre vaše dieťatko, spolužiaka, ale aj kamaráta, či niekoho dospelého. Aj taká malá šnúrka na krk môže urobiť veľa radosti a to si píšte, že áno. Pozrite sa na náš e-shop, kde ich nájdete vo všetkých rôznych farbách, prevedeniach a môžete si ich vybrať, koľko budete chcieť. Sú totiž extrémne lacné, ale ich kúpa sa určite veľmi oplatí. Tak neváhejte!