Doprajte si aj vy senzuálnu masáž

Každý z nás si zaslúži občas nejakú tú pozornosť. Mal by si nájsť niečo, čo ho spraví šťastným, pri čom najlepšie zrelaxuje a zároveň nazbiera nejaké zážitky alebo skôr pôžitky. Samozrejme každý môže siahnuť po niečom inom, niekto odíde na svoju chatu, iní do reštaurácie a ďalší radšej zostanú doma pri sledovaní kultových filmov. Čo ale padne dobre väčšine z nás, to je dobre odvedená masáž.

Ale pozor, nemusíme vravieť o klasickej masáži. Veľmi pôvabný zážitok majú pre nás prichystané senzuálne masáže bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ v hlavnom meste Slovenska.

salón, posteľ

Nie je to nejaká tá klasická masáž chrbtice a svalov, ale senzuálne dotyky sa venujú celému telu (vrátane intímnych partií), pričom ich výsadou je pracovať s našou sexuálnou energiou. Skutočne, dotyky vedia prinášať veľmi príjemné uvoľnenie a pocity, ktoré sa dajú prirovnať k sexuálnemu zblíženiu s atraktívnou ženou.

  • Práve preto sa niekde tento typ masáží používa ako milostná predohra a niekde dokonca ako milenecký „rituál“, ktorý plnohodnotne nahradí sexuálny styk!

Každopádne v takom prípade je potrebné, aby niekto z dvojice ovládal tú správnu techniku. A nie každý má s tým skúsenosti či potrebnú znalosť. Väčšinou preto záujemca môže navštíviť tantra salón v našom hlavnom meste.

sexy žena

Tu mu bude poskytnutá širšia ponuka z kategórie tantrických, teda senzuálnych masáží. Pre všetkých začiatočníkov je odporučené skúsiť na začiatok tú klasiku, pretože ostatné techniky z ponuky ako napríklad „body massage“ môže byť na začiatočníka príliš intenzívna. Populárne sú ale napríklad masáže pre páry, ktoré ľudia navštevujú vo dvojici, respektíve so svojim partnerom/kou.

Ale späť ku klasike. Pri nej sa využívajú senzuálne dotyky, čiže masérka pri nich pracuje s rukami a venuje sa pritom celému telu zákazníka.

  • Pri tantrickej masáži treba rátať s faktormi, akými sú nahota alebo dotyky v oblasti pohlavných orgánov.