Denné menu priamo domov

Nechce sa vám venovať čas príprave jedla na obed alebo vás prekvapila nečakaná návšteva a nemáte pre nich navarené? Ste v práci a nestíhate odbehnúť sa niekam naobedovať? Máme pre vás riešenie. Rozvoz jedla Bratislava v Bratislave pre vás predstavuje konečné riešenie. Vybrané jedlo presne podľa vašich predstáv vám donesieme priamo domov alebo do práce, a vy tak svoj čas môžete venovať iným činnostiam v domácnosti či v práci. Cena dovozu denného menu u nás je 1,50€ avšak minimálna hodnota objednávky musí byť aspoň 11€. Ak budete mať v objednávke viac ako 5 obedov, doprava je grátis zdarma.

tradičné jedlo

U nás vám jedlo pripravujú šikovní kuchári, ktorí sa vo svojom odbore vyznajú naozaj dobre a vedia čo robia. U nás dostanete nachystané kvalitné jedlo pripravené z čerstvých surovín, na výbere ktorých si naši kuchári dávajú naozaj záležať. Je pre nás neprípustné vám predávať jedlo zohriate z predošlého dňa alebo nebodaj pripravené z polotovarov. Kvalita jedla je u nás na prvom mieste a spokojnosť zákazníka taktiež.

kvalitné menu pre každého

Na výber máte z množstva denných obedových variácií, polievok ale aj hlavných jedál. V našej kuchyni pripravujeme tradičné klasické jedlá ale aj vegetariánske verzie, takže u nás si vyberie to pravé pre seba naozaj každý.

S denným obedovým menu od nás budete mať neuveriteľný gurmánsky zážitok a potešíte naozaj všetky svoje zmysly. Garantujeme vám, že jedným obedom od nás to už nekončí. Skvelým príkladom sú naši stáli zákazníci, ktorí si denné menu objednávajú u nás na pravidelnej báze už niekoľko rokov. Výborná kvalita, prekvapivo bohaté porcie, rýchlosť donášky a jednoduchosť vybavenia. To všetko vám vieme poskytnúť. Jednoducho vám stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle alebo prípadne na webových stránkach a objednať si obed priamo k vám do práce alebo domov. S výberom u nás určite neoľutujete. Tak neváhajte a objednajte si denné obedové menu, ktoré vám privezieme priamo k vám domov ešte dnes!