Dbajte o vašu kondíciu a zdravie, vyhnete sa erektilnej dysfunkcii!

Ľudské telo má svoje limity. Cítite to po fyzickej námahe alebo počas choroby. Svoju úlohu na tom, ako sa cítime navyše zohráva aj psychika. Prečo to ale spomíname?

Výsledkom vyčerpania alebo nezdravého životného štýlu totiž nebýva len únava a slabosť, ale rovnako s nimi nastupujú aj problémy s erekciou. Rovnako aj tá bude slabá či v podstate žiadna a sexuálny styk v takom prípade skončí fiaskom. Škoda, nie? V prípade, ak nechcete, aby vás takéto stavy postihovali častejšie, či dokonca aby neboli stále, musíte skrátka myslieť aj na túto časť vášho ja. Opäť ďalší dôvod, prečo sa skutočne oplatí venovať pozornosť zdravšiemu životnému štýlu a životospráve.

deprimovaný muž

Faktorom dosahovania silnej, respektíve zdravej erekcie je celkový stav našej telesnej a duševnej kondície. Úlohu tu zohráva tiež hladina testosterónu, dôležitého mužského hormónu. Pokiaľ je nízka a klesá, súmerne sa znižuje aj naše libido, chuť na sex a výsledkom býva takisto nekvalitná erekcia či stav, kedy ju vlastne ani nemôžeme dosiahnuť. Niektorí si možno poviete, že stačí, ak sa spoľahneme na vernú pánsku spoločníčku, viagru. Tá sa ale viaže na lekársky predpis, tým pádom sa k nej dostanete až v prípade, ak váš stav bude vážny. Takémuto stavu sa vraví konkrétne erektilná dysfunkcia a tá je strašiakom mnohých mužov (v rôznom veku).

ruka, biceps, červené tričko

Existujú však bezpečné pripravky na erekciu, čo sa neviažu na lekársky predpis, pretože majú prírodné zloženie. Konkrétne v tomto smere známe a funkčné látky, čo pomáhajú k silnej erekcii a zdravej prostate. Zároveň funkčným spôsobom zvyšujú spomenuté libido, čiže chuť na sex a podporujú fyzickú ako aj psychickú kondíciu.

  • Nevravíme teda o generikách, čo majú plniť svoj jeden primárny účel, ale dotyčné prípravky posilňujú viacero dôležitých faktorov nášho sexuálneho, telesného a psychického zdravia.