Ako vyhnať negatívnu energiu

Vetranie
 
Otvorte všetky okná a dvere a doprajte vášmu domu, aj vám, čerstvý vzduch. Je až neuveriteľné na čo všetko si dokáže ľudský nos skutočne zvyknúť a možno to necítite, ale váš dom môže byť trochu zatuchnutý. Novší, čerstvejší vzduch vám rozhodne dodá pozitívnu energiu.kytky na okně.jpg
 
Upratovanie
 
Premôžte sa a venujte celý jeden deň veľkému upratovaniu, aby ste sa zbavili všetkých zbytočných vecí. Či už je to organizácia vášho pracovného stolu alebo vypratanie starých nenosených vecí zo šatníka. Rozhodne sa budete cítiť lepšie, pretože čistý dom = čistá myseľ.
 
Zrkadlá
 
Čím viac zrkadiel budete mať vo vašej domácnosti, tým priestrannejšie bude váš dom či byt vyzerať. Malé priestory môžu pôsobiť klaustrofóbne, čo môže priviesť aj negatívnu energiu.
 
Vonné sviečky
 
Sú skvelým, jemným a voňavým spôsobom ako zmeniť atmosféru a pocity. Existuje rôzne množstvo vôní, z ktorých si rozhodne vyberiete a nájdete niečo, čo vás upokojí.
 
Opravy
 
Negatívnu energiu či zlú náladu vám môže spôsobiť aj pohľad na zničené či rozbité veci. Obetujte pár minút a opravte, čo viete. Prípadne to vyhoďte úplne.
 
Pomarančová vôňa
 
Bolo dokázané, že citrusová sladkastá vôňa pomarančov, je vysoko účinná pri zlepšovaní nálady človeka. Môžete použiť napríklad rôzne osviežovače vzduchu, aby ste rýchlo zmenili atmosféru vo vašom dome.
 
 
Dekoratívne kryštály
 
Niektorí ľudia nachádzajú pokoj, pokiaľ majú v byte rôzne dekorácie, napríklad kryštály. Verí sa, že niektoré druhy rozpúšťajú negatívnu energiu a iné zas nahradzujú zlú tou dobrou.obývací pokoj.jpg
Zvonenie zvončeka
 
Možno to znie hlúpo, ale veľa ľudí hovorí o zvonení zvončeka na zbavenie sa zlej energie. Podľa tejto rady je potrebné, aby ste zazvonili zvončekom a vizualizovali si zvuk ako nejakého zlého ducha, ktorý opúšťa miestnosť.
 
Využitie žltej farby
 
O žltej sa hovorí, že je farbou, ktorá pomáha neutralizovať zlú energiu v miestnosti. Čím viac sa obklopíte žltou, tým je menej pravdepodobné, že budete zachytávať zlú energiu.