Ako nakúpiť oblečenie a nezblázniť sa?

Ak máte doma plnú skriňu, ktorá praská vo švíkoch s pocitom, že nemáte, čo na seba je priam nevyhnutné predísť k jej pretriedeniu. Najlepšie je všetko vybrať von a postupne vylučovať veci, čo sme nenosili a nemáme radi. V prvom rade vyhoďte to, čo ste nenosili už dva roky, ďalej to, do čoho máte v pláne schudnúť, či pribrať. Dôležité je to aká ste teraz, nie za desať rokov. A keď si takto pretriedite šatník získate tým lepší prehľad o nom, a hlavne miesto na nové kúsky, ktoré vám spravia radosť, ale peňaženke veľmi neublížia.butik.jpg
Nákup onlineVám zaistí skvelé ceny a hlavne pohodlie. V dnešnej dobe existuje nespočet stránok aj aplikácií, kde sa dá nakupovať. Recenzie a fotky od zákazníkov vám vždy pomôžu pri výbere a hlavne aj dôveryhodnosti daného sprostredkovateľa. Takto si ušetríte peniaze aj vaše nervy pred plnou pokladňou, či natrieskaným obchodom.
Ak len predsa uprednostňujete kamenné obchody tak si vždy počkajte na výpredaje. Tie sezónne sú vždy vítané každým. Ceny klesajú ozaj nízko a tak si doprajete aj kúsky, ktoré by ste za iných okolností a s inou cenou určite nekúpili. Oblečenie tých najlepších značiek budete nosiť rada aj každý deň. Ale samozrejme nenakupujeme všetko, čo vidíme. Vždy aj pri takýchto bláznivých cenách treba premyslieť, čo skutočne budeme nosiť a skúsiť každú jednu vec na naše proporcie.
Second handysú správnou voľbou ak chceme svoj šatník oživiť o krásne a jedinečné kúsky, v ktorých len tak niekoho nestretneme pobehovať po meste. Originalita je to, čo ich vystihuje a robí skvostnými. Za málo peňazí veľa muziky. V takýchto obchodoch sa dajú kúpiť aj veci známych značiek minulých kolekcií, ktoré ale vyzerajú, ako čisto nové. S pár kúskami budete jednoducho nezabudnuteľná a váš štýl dostane konečne ten správny šmrnc.oblečení.jpg
Jeden kúsok na viac možností znamená, že si kúpite nejakú vec, ktorú môžete skombinovať aspoň s troma až piatimi ďalšími, čo už doma máte. Týmto ušetríte peniaze aj priestor v skrini. Také jednofarebné sako, kardigán, či vesta sa dajú dať na akékoľvek tričko a tielko a ako výrazný prvom oživia inokedy obyčajný outfit.
S týmito radami a vašim uvážením nakupovaním určite nebudete mať problém s výberom oblečenia každé ráno, ako doposiaľ. Vždy platí, že je lepšie si dať niečo pohodlné a jednoduché, než to prestreliť extravaganciou a byť za najnevkusnejšieho v okolí.